subota 16.09.2017.
21:43

Srpski napadač spasao je ekipu Olimpijakos kompletne blamaže na svom stadionu.

Beta/BranislavBožić/Ev

Ekipa Olimpijakosa je u okviru četvrtog kola grčke Super Lige ugostila Asteras, a nakon poslednjeg sudijskog zvižduka je zahvaljujući bivšem napadaču Partizana stajalo 1:1.

U prvom poluvremenu nije bilo previše zanimljivih situacija, a onda je domaći sastav šokirao Manijas sa bele tačke. Gosti su poveli, Olimpijakos je kod kuće protiv daleko slabijeg rivala morao da juri rezultat.

Trener Olimpijakosa je reagovao uvođenjem Parda, koji je postigao dva gola u Ligi Šampiona pre par dana, ali i Emenikea.

Na njegovu sreću, nije sa terena izveo Uroša Đurđevića, a to mu se isplatilo u trećem minutu sudijske nadoknade.

Dosuđen je još jedan penal, ovoga puta za domaći sastav, a bivši napadač Partizana je preuzeo odgovornost.

Srpski internacionalac je uputio precizan udarac u donji levi ugao, golman Asterasa ga je pročitao, ali nije uspeo da sačuva svoju mrežu.

Đurđević je tako postigao svoj prvi gol u dresu "crveno-belih" iz Pireja, čini se da nije mogao da nađe bolji trenutak da "proradi".