ponedeljak 11.01.2021.
22:26

Sporting iz Hihona zahvaljujući srpskim fudbalerima danas zabeležio novu pobedu.

Screenshot/YouTube

Ekipa Sportinga iz Hihona odigrala je dobru utakmicu protiv Fuenlabrade i slavila je rezultatom 2:1 (1:0).

Prvi gol je pao u 26. minutu, tada je Čumić trčao kontru, uposlio Đurđevića kojem nije teško bilo da postigne novi gol u Segundi ove sezone.

Već početkom drugog poluvremena 2:0 za Hihon, lopta je uz dosta sreće došla do Uroša Đurđevića, a nekadašnji napadač Partizana se fantastično snašao, pa lobovao golmana za svoj 12. gol u sezoni, dovoljno da se izjednači na vrhu liste strelaca sa De Tomasom.

Do kraja utakmice gosti uspevaju da smanje rezultat u 55. minutu preko Mule koji je iz odbitka posle penala pogodio gol.

Napomenimo još da je Đurđević igrao čitav meč, a Čumić je zamenjen u 82. minutu i to od Marka Valijentea, nekadašnjeg fudbalera Partizana.