Dmitrovićevo "pomraćenje" za nestvarni preokret Betisa!

Autor: Milovan Longinov
nedelja 16.03.2025.
16:01
Izvor: Sportske.net

Kakva utakmica, Srbin tragičar...

Povezane vesti

Fudbaleri Betisa pobedili su u gostima ekipu Leganesa rezultatom 3:2, nakon velikog preokreta kojem je "kumovao" srpski golman Marko Dmitrović. 

Iako je Leganes imao dva gola prednosti, Srbin je u drugom poluvremenu najpre napravio penal, a potom je i loše intervenisao kod drugog gola Betisa za 2:2. 

Leganes je odlično otvorio meč i odigrao fenomenalno prvo poluvreme koje je obeležio napadač Daniel Raba. On je najpre pogodio u 29. minutu, a potom i u 44. za 2:0.

I imao je Leganes sve u svojim rukama do nešto iza isteka časa igre. U 62. minutu Manuel Pelegrini je napravio trostruku izmenu, a među njima je bio i napadač Bakambu. Već u prvom sledećem napadu, Nastastić je vratio loptu Dmitroviću, ali je on loše primio, to je iskoristio Bakambu koji je prvi stigao, a srpski golman ga oborio i napravio penal. Isko je bio siguran izvođač za 1:2.

Samo 14 minuta kasnije, Dmitrović je ponovo loše reagovao. Udarac sa preko 30 metara Dmitrović je odbio pravo na glavu Bakambuu za 2:2.

U 82. minutu Betis je izveo strašnu kontru, onda je Antoni proigrao Iska, ovaj skrenuo do Ćuća Ernandesa, a ovaj volej udarcem postavio konačnih 2:3.

Betis je ovako sustigao Viljareal, sa kojim deli poziciju pet i šest sa 44 boda, dok je Leganes ostao prvi ispod crte sa 27 bodova, koliko ima i Alaves. 

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke