ponedeljak 21.01.2019.
16:55

Ekipa Đenara Gatuza odigrala dobar meč i slavila u Đenovi.

EPA-EFE/LUCA ZENNARO

Na stadionu "Luiđi Feraris" ekipa Đenove je dočekala Milan u zaostalom meču 20. kola Serije A, a kao pobednici izašli su gosti koji su slavili sa 0:2.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo golova iako je Đenova bila nešto konkretniji rival, pretili su preko Bese, Pandeva i Biraskija, dok je Milan pretio preko Pakete koji je pogodio stativu.

U nastavku Milan daleko bolji.

Borini i Paketa su pretili, na drugoj strani je Donaruma bio odličan, a onda je došao 72. minut.

Suso je uposlio Kontija na desnoj strani, ovaj momak koji igra sve bolje nakon povratka od povrede je uposlio Borinija koji pogađa za 0:1.

Samo 11 minuta kasnije novi gol u mreži Đenove, bila je kontra, Kutrone je pronašao Susa, ovaj odlično krenuo ka golu i pogodio o stativu za konačnih 0:2!

Srpski internacionalac Darko Lazović je igrao čitav meč za Đenovu.