Dobro, prošle sezone su bili 17. na tabeli...
Razočaravajući derbi u nedelju za Totenhem
Povezane vesti
Arsenal koplje iznad svih - Ezeov ples i het-trik, Rišarlisonov bljesak, Totenhem razbijen u derbiju!
VAR će opet biti tema na Ostrvu, ali ništa ne može da zaustavi sve bolju Vilu i Morgana Rodžersa!
Turbulencije u Liverpulu - Slotu teže nego Žocu!
Ivanović uhvatio golgetersku formu, ali Milvol nikako!
Kada je Totenhem nakon osvajanja Lige Evrope otpustio Angelosa Postekoglua, učinili su to kako im se ne bi ponovio krah u Premijer ligi i u želji da se bore za vrh tabele.
Potrošili su se. Ćavi Simons i Mohamed Kutus su plaćeni 130.000.000 evra, došli su i Matis Tel, Žoao Palinja i Rendal Kolo Muani, međutim za sada nema koncepcije igre koja odgovara bilo kome od njih.
Tomas Frank je čovek koji je doveden da učini Totenhem većim posle berićetnih godina u Brentfordu, ali nakon solidnog početka, miriše na još jedno razočaranje.
Poraz od Arsenala je bio bolan, ali još bolnije je bilo videti kako tim izgleda na terenu. Bez energije, ideje i kreativnosti. Tako izgleda manje-više uvek.
"Odakle da krenem", počeo je konferenciju za štampu danski stručnjak.
"Verujem da igramo u bilo kom sistemu bićemo uspešni. Razumem pitanje i ja ću uvek biti odgovoran. Promenio sam sistem na poluvremenu i oni su dali gol u prvoj minuti nastavka. Preuzimam odgovornost, ali moramo biti agresivniji u duelima bez obzira na to", rekao je Frank.
Zatim je usledilo izvinjenje navijačima.
"Želim da im se izvinim. Razočarali smo ih i unesrećili našom igrom. Definitivno je još mnogo posla pred nama. I dalje je dobro podsetiti se da smo završili 17. prošle sezone", naveo je.
Pa, ako je prošlosezonska pozicija referenca za rad Tomasa Franka za koju se lično on hvata, onda to nije dobar predznak iako je Totenhem trenutno na devetom mestu.
0 Komentara