subota 11.03.2023.
22:39

Rimljani barem nastavili niz nepobedivnosti.

EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Fudbaleri Bolonje i Lacija remizirali su 0:0 u meču 26. kola italijanske Serije A.

Nismo videli mnogo dobrog fudbala večeras na stadionu "Renato Dalara", naprotiv.

Najbolju priliku na utakmici propustio je ofanzivac Lacija Pedro u 16. minutu kada je iz neposredne blizine promašio čitav gol.

Do kraja prvog dela još po jedan pokušaj na obe strane, ali do promene rezultata nije došlo.

Ako je u prvom poluvremenu i bilo šansi u nastavku ih nismo videli. Kao da su obe ekipe odlučile da im je bod večeras po meri i čekale kraj meča.

Na kraju je i došlo do podele bodova, a Lacio vezao petu uzastopnu utakmicu bez poraza.

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić koji nastupa za Lacio odigrao je čitav meč za Rimljane.

Nakon ove utakmice Lacio je treći na tabeli sa 49 bodova, dok je Bolonja na sedmom mestu sa 36 poena.