Drama i slavlje Bešiktaša u poslednjim sekundama u Austriji!

21:37

Kakva drama u Austriji, na kraju Bešiktaš slavi.

uefa.com
uefa.com

Nakon poraza u prvom meču od 1:0, danas je LASK iz Linca uspeo da savlada Bešiktaš u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope sa 2:1 što nije bilo dovoljno Austrijancima.

Bilo je neizvesno, igralo se na sredini terena sve do 42. minuta kada je austrijski tim stigao do prednosti.

Teteh je dodao do Viktora koji je zalomio odbrambenog fudbalera Bešiktaša i sjajno poslao loptu u suprotan ugao golmana Zengina.

I pored tog gola, LASK je nastavio da dominira utakmicom, bili su bolji tim od Turaka koji su prošle sezone igrali osminu finala Lige šampiona.

Do krunisanja dobre igre stigli su u 69. minutu utakmice, ponovo je Teteh sjajno asistirao, a Frizer pogodio za veliku prednost LASK-a.

Austrijanci su odlučili da se brane do kraja utakmice, neuspešno, nisu se držali taktike koja im je donela prednost i tokom koje je Bešiktaš šutnuo samo jednom u okvir gola danas.

Onda je u 90. minutu usledio jedan centaršut sa leve strane, lopta dolazi do Negreda koji pogađa za 2:1, to je bio gol koji je poslao Turke najverovatnije na noge Partizanu!