20:30

Podela bodova na "Bentegodiju".

EPA-EFE/LUCA ZENNARO

Fudbaleri Verone i Lećea remizirali su rezultatom 2:2 u 13. kolu Serije A.

Verona je večeras imala više udaraca ka golu i prilika da dođe do pobede, ali je Leće bio spretniji pred golom.

Na isteku pola časa igre Oudin je pogodio za 0:1.

Ali, u 41. minutu Verona je uspela da izjednači, Milan Đurić je asistirao, a Ngong pogodio za 1:1, što je bio i rezultat prvog dela.

U 69. minutu gosti su opet došli u vođstvo, Gonzales je šutirao, lopta je zakačila našeg Darka Lazovića taman toliko da prevari golmana i završi u mreži - 1:2.

Ali, Đurić je opet uspeo da vrati Veronu u život, ovaj put golom. Posle centaršuta Teraćijana iskosa sa desne strane, Đurić je bio najviši u skoku za 2:2.

Do kraja nije bilo promene rezultata, na kraju su timovi podelili plen.

Darko Lazović je u timu Verone ušao u 61. minutu, dok je Nikola Krstović na drugoj strani igrao do 65.

Leće je sada 13. na tabeli sa 15 bodova, Verona je ostala pretposlednja sa devet.