22:46

Još je puno posla pred srpskim strategom.

Sampdoria
Sampdoria

Doskorašnji trener Crvene zvezde Dejan Stanković večeras je debitovao na klupi Sampdorije na gostovanju ekipi Bolonje u okviru 9. kola Serije A.

Utakmica je završena bez pobednika (1:1).

Domaći su poveli golom Domingeza u 32. minutu, ali u nastavkuje usledio odgovor Stankovićevog tima.

Igrao se 72. minut meča, posle centaršuta pred gol Bolonje, golman Skoirupski je loše reagovao, lopta se odbila do dugogodišnjeg srpskog reprezentativca Filipa Đuričića koji odlično reaguje i šalje loptu u mrežu - 1:1!

Rezultat se do kraja nije menjao, te je Sampdorija uzela prvi bod pod vođstvom Dejana Stankovića.

Posle ovog meča Sampdorija se i dalje nalazi na poslednjem mestu sa samo tri osvojena boda posle devet utakmica, pa nema sumnje da će Stanković imati pune ruke posla da stavi ekipu na pobednički kolosek.