Dva gola i revija kartona u Valensiji, slađi bod ide u Valjekas!

subota 27.11.2021.
18:11

Čak 11 žutih kartona pokazao je sudija Ernandez.

EPA-EFE/Juan Carlos Cardenas

Fudbaleri Valensije remizirali su na domaćem terenu sa Rajom Valjekanom 1:1 u okviru 15. kola španske Primere.

Domaćin je poveo u 19. minutu kada je Karlos Soler iskoristio jedanaesterac i savladao Dimitrievskog.

U nastavku meča, Rajo Valjekano je zaigrao dosta otvorenije, a takav pristup im se i isplatio u 64. minutu susreta.

Lepa akcija po desnoj strani rezultovala golom Isija Palazona koji se najbolje snašao u kaznenom prostoru.

Pokušala je Valensija da ponovo stekne prednost, ali je odlični Dimitrievski reagovao u dva navrata kada je zaustavio udarce Solera i Folkjera.

Do gola je stigao Rajo u 88. minutu, međutim on je poništen zbog ofsajda u kojem se našao Martin. U finišu meča veliku priliku je propustio Bebe čiji je udarac izblokirao Dijakabi.