četvrtak 28.09.2023.
21:01

"Dupla" podela bodova.

EPA-EFE/Kiko Huesca

Fudbaleri Granade i Betisa i Selte i Alavesa remizirali su rezultatom 1:1 u sedmom kolu La Lige.

U mini derbiju Andaluzije, Betis je poveo u 51. minutu, kada je pogodio Diao pošto jesa 20 metara pogodio prvi ugao - 1:0.

Granada se nije predavala i u 67. minutu, nakon centaršuta Saragose sa desnog boka, Boje je sa druge stative pogodio za 1:1.

Granada je neočekivano imala više od igre i prilika, posebno u prvom delu utakmice, pošto su šanse redom imali Migel, Boje i Puertas.

Betis je zaigrao tek nešto bolje u nastavku, kada je i došao do vođstva. Ipak, i posle gola toga, Granada se vratila i nakon toga je opet bila bliža golu.

Kaljehon je imao veliku šansu u 83. minutu, potom opet Boje, ali promene rezultata ipak nije bilo.

U drugom večerašnjem meču Selta i Alaves su takođe remizirali identičnim rezultatom 1:1.

Selta je povela u 35. minutu pošto je autogol postigao Marin.

Domaći su ostali sa igračem manje u 68. minutu kada je De La Tore dobio drugi žuti karton.

Brojčanu prednost Alaves je iskoristio u 73. minutu kada je Samu postavio konačnih 1:1.

Betis je 10. sa devet bodova, Alaves ima sedam, Selta pet, a Granada je i dalje u zoni ispadanja sa četiri boda.