E to vam je Luis Enrike - PSŽ dolazi na Superkup Evrope bez pripremnih mečeva!
Španac svakako zna šta radi.

Povezane vesti
Poznat raspored LŠ - Dva velika derbija u prvom kolu, De Brujne se vraća kući, a Pafos ide u Pirej
Žreb za Ligu šampiona doneo spektakle širom Evrope, PSŽ i Real čeka pakao, "braća" bi da osvete Zvezdu!
Promenjen termin finala Lige šampiona!
Stanojev ispisao istoriju sa Kairatom: "Kao da smo prvaci sveta!"
Fudbaleri Pari Sen Žermena će na utakmicu Superkupa Evrope protiv Totenhema, 13. avgusta u Udinama, doći bez ijednog odigranog pripremnog meča.
Tu odluku je doneo trener šampiona Evrope Luis Enrike, koji je svojim izbranicima produžio odmor za još dva dana.
PSŽ će sa treninzima krenuti 6. avgusta i posle samo sedam dana rada će imati priliku da osvoji prvi trofej u novoj sezoni.
Španski stručnjak je očigledno odlučio da igrače nagradi za velike stvari koje su napravili prošle sezone.
Parižani su prvi put u istoriji osvojili Ligu šampiona, pokupili su sve trofeje u Francuskoj, a stigli su i do finala Svetskog klupskog prvenstva, u kom su neočekivano izgubili od Čelsija.
Luis Enrike je i sam bio vrhunski igrač, preopterećen brojnim obavezama, pa zna koliko je teško nadoknaditi izgubljenu energiju. Zbog toga je izašao u susret fudbalerima, a nema sumnje da će oni na terenu znati kako da mu se zahvale.
Možda već 13. avgusta, sa novim peharom...
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara