nedelja 26.02.2023.
19:54

Lazar Samardžić igrao od 66. minuta.

EPA-EFE/ETTORE GRIFFONI

Fudbaleri Udinezea i Specije remizirali su rezultatom 2:2 u 24. kolu italijanske Serije A.

Udineze je treći put zaredom odigrao nerešeno na svojoj "Dačija areni".

Sada je Udineze deseti na tabeli sa 31 bodom na svom kontu, dok je Specija na 17. poziciji, prvoj iznad "crte" sa 20 bodova.

Gosti su poveli već u šestom minutu preko Nzole, a Udineze je izjednačio u 22. minutu pogotkom Beta.

Preokret je režirao Pereira, koji je u 55. minutu na asistenciju Lovrića doveo Udineze u vođstvo od 2:1.

Specija se nije predala, nastavila je da igra svoju igru i u 72. minutu je došla do 2:2, još jednim golom Angolca Nzole, na pas Agudelja.

Novopečeni srpski reprezentativac Lazar Samardžić igrao je za Udineze od 66. minuta, imao je jedan dobar pokušaj sa distance, ali je bio zamalo neprecizan.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.