nedelja 25.07.2021.
21:07

Poraz Reala za brigu.

EPA-EFE/Robert Perry

Fudbaleri Real Madrida poraženi su od Glazgov Rendžersa rezultatom 2:1 u pripremnom meču pred start sezone.

Iako je naš Luka Jović dobio šansu samo u prvih 45 minuta, posle kojih je bio na meti kritičara, istina je da Real ima mnogo više problema od našeg reprezentativca.

Real je posle prvih 45 minuta vodio rezultatom 1:0 golom Rodriga, ali da nije bilo golmana Andrija Lunina, Rendžersi bi dali makar dva gola.

Ipak, Ukrajinac nije mogao da sačuva Real u drugom poluvremenu, kada su Rendžersi zasluženo preokrenuli i pobedili golovima Sakale u 55. i Itena u 77. minutu.

Treba istaći da je Real u poslednjih 15 minuta igrao sa igračem manje pošto je crveni karton zaradio Naćo.

Jović nije bio jedini koji je bio na udaru, pošto su navijači žestoko kritikovali i kapitena Marsela, Iska, Odriozolu...