subota 06.02.2016.
18:41

Fernando Tores je konačno postao 'centurion' Atletiko Madrida.

BETA/AP Photo/Francisco Seco

'Jorgandžije' su u prvom meču subotnjeg programa 23. kola španske Primere na 'Visente Kalderonu' savladale Eibar rezultatom 3:1, i to posle preokreta jer su gosti iz Baskije poveli početkom drugog poluvremena.

Trijumf Atletika overio je Fernenado Tores u sudijskoj nadoknadi, 15-ak minuta pošto je ušao u igru umesto Janika Fereire-Karaska.

To je bio jubilarni 100. gol 'El Ninja' za 'Koćonjerose' u karijeri!

Zanimljivo, Tores je čekao na ovaj jubilej još od septembra prošle godine. Poslednji put pre današnjeg meča se upisao u strelce baš protiv Eibara u gostima, kada je Atletiko slavio rezultatom 2:0. I tada je ušao sa klupe i overio pobedu.

Gol koji je doneo iskusnom napaču zvanje 'centuriona' pogledajte OVDE.