Embape MVP, četiri kluba imaju po dvojicu u timu kola
Zasluženo.
Povezane vesti
Kamavingino pomračenje i laka ruka Slavka Vinčića, Bajern u finišu preokrenuo Real i prošao u polufinale!
Arsenal nulom do polufinala, ali ovako neće osvojiti ništa
POLUVREME - Najluđe poluvreme u istoriji! Real kažnjava svaku grešku, Bajern po treći put mora da juri!
Rafinja se izvinio zbog gesta prema navijačima Atletika
Fudbaler Real Madrida Kilijan Embape proglašen je danas za najboljeg igrača Lige šampiona u ovoj nedelji, u kojoj su odigrani revanš mečevi šesnaestine finala tog takmičenja.
Embape je postigao sva tri gola u pobedi svoje ekipe nad Mančester sitijem 3:1.
Na drugom mestu izbora završio je vezista Benfike Orkun Kokču, treći je bio napadač PSV-a Noa Lang, dok je četvrto mesto zauzeo igrač veznog reda Pari Sen Žermena Vitinja.
Real Madrid je izborio plasman u osminu finala Lige šampiona, u kojoj je Embape ove sezone postigao sedam golova.
Osim njega, u timu kola je još jedan igrač Reala, Fede Valverde, a po dvojicu imaju i PSŽ - Vitinju i Nuna Mendeša, i Klub Briž - Talbija i Jašarija, kao i PSV - Flamingo i Lang.
Žreb za osminu finala LŠ na programu je u petak u 12.00.
0 Komentara