"Enfild" je spreman za krunisanje Liverpula

Autor: Mladen Heleta
nedelja 27.04.2025.
14:00
Izvor: Sportske.net

Titula najverovatnije stiže danas.

EPA-EFE/ADAM VAUGHAN
EPA-EFE/ADAM VAUGHAN

Povezane vesti

Sve je spremno za današnje veliko šampionsko slavlje u Liverpulu.

Fudbaleri Liverpula danas od 17.30 sati dočekuju Totenhem u 34. kolu Premijer lige i ukoliko ostanu neporaženi na četiri kola pre kraja će obezbediti 20. titulu prvaka Engleske, a drugu u eri u Premijer lige. 

"Redsi" su Premijer ligu osvojili samo 2020. godine.

Titulom koja je sada na dohvat ruke, Liverpul će se na večnoj listi prvaka Engleske izjednačiti na prvom mestu sa svojim najvećim rivalom Mančester junajtedom.

"Za ovo smo se borili cele godine. Došli smo u situaciju da pred našim navijačima možemo da osvojimo titulu i daćemo sve od sebe da to i iskoristimo. Međutim, ne zaboravite da je Totenhem veoma kvalitetan tim koj ima svoje ambicije u ovom meču i moramo da budemo maksimalno fokusirani kako bismo ispunili cilj i obradovali naše pristalice", rekao je menadžer Liverpula Arne Slot, kom se titula smeši u debitantskoj sezoni u Engleskoj.

Standings provided by Sofascore

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke