Engleska legenda: ''Kvalifikacije besmislene''
Rešenje su pretkvalifikacije?

Povezane vesti
Reprezentacija Engleske sinoć je kao domaćin ostvarila očekivanu i ubedljivu pobedu na startu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru, protiv San Marina od 5:0.
Posle meča, u tamošnjim medijima oglasio se nekadašnji engleski reprezentativac Gari Lineker, koji smatra da su ovakve utakmice u kvalifikacijama besmislene.
''Toliko je lako za Englesku da igra ovakve mečeve, da je postalo besmisleno. Jasno je da najslabije rangirane reprezentacije treba da igraju kvalifikacije za kvalifikacije, kako bi samo neka od njih izborila pravo nastupa u glavnim kvalifikacijama. Zato što su grupe, a samim tim i kvalifikacije sa ovako lošim reprezentacijama postale besmislene'', zaključio je Lineker.
Podsetimo, osim San Marina, u grupi sa Englezima je i još jedan totalni autsajder, selekcija Andore, a tu su još i Albanija, Poljska i Mađarska, kao ozbiljni rivali.
0 Komentara