Englez na centru "Parka prinčeva", PSŽ priziva tradiciju
Francuski šampion je dobro prolazio sa Tejlorom.

Povezane vesti
LŠ (kval) - Murinjo proklinje nadoknadu u Roterdamu, Benfici se već isplaćuje Ivanović od 23.000.000!
LŠ (kval) - Stankovićevi Belgijanci slavili u Mocartovom gradu, mreže mirovale u Razgradu
LŠ (kval) - Revija kartona u Almatiju, Čelsijevo kazahstansko čudo od deteta srušilo Slovan!
LŠ (kval) - "Policajci" uhapsili Viktoriju, Rendžers blizu plej-ofa!
Engleski fudbalski sudija Entoni Tejlor deliće pravdu u revanš meču osmine finala Lige šampiona između Barselone i PSŽ-a, koji je na programu u sredu uveče na "Parku prinčeva".
Francuski šampion je pre manje od tri nedelje deklasirao Barselonu na "Kamp Nou" slaveći sa 4:1, čime je pred katalonskim timom postavio gotovo nemogući zadatak da nadoknadi razliku.
Barselona predvođena novim-starim predsednikom Đoanom Laportom putuje u Pariz u nadi da će načiniti čudi, ali izbor sudije ide na ruki franuskom timu.
Tejlor je sudio PSŽ-u tri puta u Ligi šampiona, a pariski klub još nije izbugio meč kada se engleski arbitar pojavio na centru.
Ovo ne mora ništa da znači, ali je u mečevima koje detalji odlučuju svaki podatak može da se uzme u obzir.
Duel počinje u sredu od 21 sat, a za razlikom od prvog meča prošlog meseca na terenu bi trebalo da se pojavi Brazilac Nejmar.
0 Komentara