utorak 06.11.2018.
22:24

Mediji na Ostrvu ne znaju kako ovo da objasne.

EPA-EFE/SRDJAN SUKI

Crvena zvezda je napravila prvorazredno iznenađenje pred punim tribinama stadiona "Rajko Mitić", puleni Vladana Milojevića savladali su Liverpul sa 2:0 i tako pokazali da ih niko ne može dva puta savladati, makar ne pod vođstvom aktuelnog trenera.

I dok se u Srbiji slavi, u Engleskoj mediji pokušavaju da shvate šta se to dogodilo na najvećem srpskom stadionu.

Osim poraza, u centru pažnje je i promašaj Danijela Staridža iz prvog poluvremena. Engleski napadač je neometan dobio loptu na samo par metara od gola Zvezde, ali je na svu sreću uspeo da je šutne preko gola Milana Borjana.

Samo par minuta kasnije Pavkov je nakon kornera pogodio za 1:0, a onda je par minuta nakon toga "oživeo" gol Nikole Žigića protiv Rome u tadašnjem UEFA kupu, kada su "crveno-beli" slavili sa 3:1.

Najveća nedomica kod Engleza je kako je moguće da je Staridž promašio čist zicer, a da je Pavkov postigao evrogol sa oko 25 metara udaljenosti, protiv jednog od najskuplje plaćenih golmana u istoriji fudbala.

Kako sliku u nastavku da objasne svojim unucima jednog dana, pitaju se u Engleskoj.

40 Komentara

razzorNo1
Wednesday, 07.11.2018
21:21

kao neko ko obozava Liverpul i prati svaku utakmicu voljenog kluba bar pokraj malog ekrana hocu da samo kazem moje vidjenje utakmice, koliko je Liverpul potcijenio Zvezdu toliko sam i ja, bio sam uvjeren da ce ruinski dobit utakmicu i kad smo primili gol rekao sam sebi da ce Liverpul opet dobit mec vrlo lagano al Zvezda je odigrala ne samo pola sata vec cijelu utakmicu kao momcad koja ide glavom na svaku loptu...Rekao sam da gledam svaki mec i stvarno dugo nisam gledao u¸takmicu u kojjoj je jedan tim bio toliko borben i neustrasiv, dugo niko nije ovako nadigrao Liverpul i dugo niko nece ovako hrabro pobijedit Liverpul, Redsi su veceras dokazali da nisu ne ranjivi a pogotv kad se protivnik potcijeni ...Kazu mogao je Liverpul da gol, imali su prilike 22 suta precku pa sativu pa dossta izglednih sansi al jednu stvar niko ne pominje 2-0 je dobar rezultat kad pogledamoo realno, zvezdi nije sviran cist penal al bukvalno cist ... nije mi bilo lako posle utakmice jer je moj voljeni klub porazen al ipak mi je lakse kad znam da ima i onih kojim je jos teze bilo sinoc a oni se zovu Grobari... respekt za zvezdu i abd da uzmu jos bodova jer sad liverpul i od njih zavisi

Japanac
08:19

Englezi se pitaju...sta da se pitaju, svi znaju da je Pl raspad liga,liga za zabavu...

RIP-chechk
Tuesday, 06.11.2018
23:51

Sad na zimu Liverpool dolazi po Pavkova, a Staridz ode.

M_85
02:20

I onda ce zavrsiti kao Markovic i Grujic.

Old_school
23:42

Pobedismo pa niko i ne spominje cist penal koji nam nije dosudjen.

Čeki
20:07

Spominjali smo mi na ovom portalu u komentarima (kao i same "SPORTSKE"), ali generalno ostali mediji nista to nisu spomenuli.

РВЛТИЗАН И РВЛТИЗАМ
23:37

I ne budite naivni, ovo vam se sigurno nece ponoviti u sledecoj utakmici u Beogradu, ako tu izvucete i ''samo'' nereseno, ja cu vam cestitati kao da ste osvojili LS.

23:59
11:43
00:05

sad treba slavit ovo je vrh ,svi rekli da ce ih busit ali puno ko marakana peva se pesma stara,samo negativnost siris zvezda nije ulozila ni blizu ko ovi a ovako igra ,zato suti ne pljuj svoje aleee ale ale ale aaaale aaale

Antihepi
23:36

Алисон није чудотворац,не може да брани врхунски баш сваку утакмицу. Павков је баш добро шутнуо.

NikkiCFC
00:18

Sva je prilika da je Alison precenjen. Na kraju krajeva on ima samo jednu sezonu u Romi kao prvi golman a i tu kada sam ga gledao primio je 7 komada od Liverpula u dve utakmice.

Antihepi
12:28

Да,Алисон је прецењен,а Кепа је фантастичан (пошто је у мртвом Челсију)? Је ли тако? Кепа је и даље клинац који треба да се докаже,а Алисон је први избор у репрезентацији једног Бразила. Баш имаш проблем у глави.

dock
00:26

Da, nije cudotvorac, ali od kako je u Liverpulu, ne moze se reci ni da je vrhunski golman. Ni po cemu ja ne vidim zasto je on toliko izvikan. Onaj polovnjak na golu Sitija makar nogom gadja ko snajper, a ovaj... ma daleko je ovaj od top golmana sveta.

23:35

Mene je ovo veceras neodoljivo podsetilo na onaj Derbi kad nam je Partizanovac Zigic dao dva komada, a bas i vec za dva dana ce biti 15 godina od toga. Klop je previse potcenjivacki tim izveo i to je to, a i ta odluka da ostavi onog bolida u Liverpulu je bila pucanje u nogu...

Bidza i Tridza
00:38

Alison,Van Dajk,Robertson,Arnold,Milner,Vajnaldum,Salah i Mane su u PL uvek prva postava. Gomez uglavnom pocinje umesto Matipa,Keita umesto Lalane i Firmino umesto Staridza. Mada i ova trojica cesto dobijaju minute i sigurno da su za Zvezdu dovoljno dobri. Tim koji je Klop izveo sigurno nije potcenjivacki a o pristupu igri moze da se prica.

11:41

Gomez ili lovren? Nisam znao da je Vajnaldum tamo starter, od onih koji gledaju PL sam cuo da je Henderson tamo iako bih i ja forsirao vise ovog jer je ofanzivniji, ali, dobro, vidi se da bas i ne pratim PL. Cestitam ti na pobedi, a potcenjivacki jeste bar malo, nemoj da se ljutis:-D