četvrtak 26.09.2024.
19:59

Prvi poraz Milojevićevog tima u novoj sezoni.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Bivši trener Crvene zvezde Miloš Milojević je posle duple krune sa srpskim šampionom, prošle sezone osvojio i duplu krunu sa Al Vaslom u Emiratima, pa ove sezone ima za cilj odbranu tih trofeja.

Dobro je krenuo i u tekućem šampionatu, ali je večeras u meču četvrtog kola njegov tim pretrpeo i prvi poraz. Al Vasl je gostovao ekipi Al Aina koju sa klupe vodi slavni Argentinac Ernan Krespo, a domaći tim je slavio sa 4:2, pa tako sada obe ekipe na deobi trećeg i četvrtog mesta na tabeli imaju po sedam osvojenih bodova.

Golovima Palasiosa u 22. i Bandar Mohameda osam minuta kasnije, ekipa Al Aina je povela sa 2:0, ali su u narednih deset minuta Kajo Kanedo i Sidibe doneli izjednačenje Milojevićevom timu.

Međutim, u poslednjim trenucima nadoknade vremena Al Ain je ponovo poveo, a strelac je bio Kuadio za 3:2 posle prvih 45 minuta.

U nastavku je Rahimi u 68. minutu povisio na 4:2, a kada su gosti u 74. minutu ostali bez isključenog Buftinija, postalo je jasno da od preokreta nema ništa.