22:54

Odigran je poslednji meč 15. kola Premijer lige.

Jedan od derbi mečeva 15. kola Premijer lige, koplja su ukrstili Everon i Kristal Palas.

Na kraju, dva tima su podelila bodove, i meč se završio rezultatom 1-1.

Dva tima su bila izjednačena tokom čitavog toka meča, ali su 'Karamele'bile bliže pobedi, ali ih nije poslužila sreća, pre svih 'slavljenika' Romelua Lukakua.

Gosti us u vođstvo došli preko Skota Dana u 76. minutu.

Ipak, 'Karamele' su smogle snage, i u 81. minutu izjednačili preko Romelua Lukakua.

Romelu Lukaku je večeras igrao svoj jubilarni 100. meč u dresu kluba sa 'Stamford bridža', i zato je čvrsto rešio da ga na pravi način obeleži.

Belgijski napadač je dva puta pogađao okvir gola, najpre je u 20. minutu pogodio stativu, a u 77. minutu je pogodio prečku.

Pored njega, i Rosu Barkliju je malo falilo da zatrese mrežu 'Orlova', ali je pogodio 'samo' okvir gola.

Ipak, slavljenik je imao 'treću sreću', kada je postigao izjednačujući pogodak za svoj tim.

On je tako postigao svoj već 11. gol ove sezone, a svoj 50. na 100. mečeva u dresu kluba iz Liverpula.

I gosti su imali svoje šanse na ovom meču. ali Mile Jedinak i Janik Bolasi nisu uspeli da savladaju Tima Hauarda.

Na kraju, po svemu viđenom, Kristal Palas ima više razloga za zadovoljstvo, jer su domaći bili za nijansu bliži pobedi.