23:39

Depaj postigao jedan od lepših golova u karijeri.

@Atleti
@Atleti

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedom su otvorili novu sezonu, pošto su večeras kao domaćini savladali Granadu rezultatom 3:1.

Heroj utakmice bio je Memfis Depaj koji je postigao evrogol za pobedu u 67. minutu.

Atletiko je bio bolji u prvom delu igre, ali je do prvog gola stigao tek u nadoknadi prvog poluvremena kada je Morata pogodio za 1:0.

Andalužani se nisu predavali i u 62. minutu Samu je iskoristio asistenciju Viljara za 1:1.

Ipak, samo pet minuta kasnije, Depaj je postigao evrogol, prihvatio je loptu i sa nekih 30 metara pogodio same rašlje za 2:1.

Mogao je Atletiko i do ubedljivije pobede u finišu, ali su dobre šanse propustili Anhel Korea i Depaj.

Za razliku od njih, u poslednjim trenucima meča, Ljorente je pogodio za konačnih 3:1.

Atletiko Madrid u narednom kolu gostuje Betisu, dok Granada dočekuje Rajo Valjekano.