23:35

Ponovo će se pričati o njemu!

EPA-EFE/FILIP SINGER

Dušan Vlahović je posle kratkog posta, nastavio da teroriše protivničke mreže.

Nakon što je za vikend dao dva gola Đenovi, večeras je postigao nova dva pogotka u Ligi šampiona, u spektakularnoj pobedi Juventusa u Lajpcigu sa igračem manje.

Vlahović je opet pokazao neverovatan golgeterski njuh, najpre u 50. minutu kada je pobegao i asistenciju Kambijasa iz prve sproveo u mrežu.

Još veću majstoriju izveo je u 68. minutu, kada je Juve već imao igrača manje, Vlahović se namestio i raspalio pod prečku za 2:2.

Očekivano, društvene mreže su se usijale, a i Fabricio Romano je svoj jedan "tvit" posvetio Vlahoviću.

Navijači ga takođe mole za oprost pošto su ga kritikovali kada je postio na nekoliko utakmica posle onog meča sa Veronom kada je takođe dao dva gola.

Pojedini zbijaju i šale da Vlahović ne ume da pogodi samo jednom, već posle prvog ide i drugi gol i nadaju se da će ovako nastaviti.

Novinar Alfredo Pedula je lepo poentirao na Tviteru porukom da je "Vlahović problem samo za one koji imaju problem".

Sve u svemu, Evropa će opet da bruji o našem napadaču, a Juve bi trebalo da doda gas u pregovorima oko novog ugovora...