FA kup - Mitrovićev dan za zaborav, poništen gol i eliminacija, Lester okrenuo u Londonu!

nedelja 24.01.2021.
17:35

Mitar se nije proslavio sa kapitenskom trakom oko ruke.

EPA-EFE/Catherine Ivill

Danas su odigrane dve utakmice četvrte runde FA kupa u terminu od 15.30.

Fulam je predvođen kapitenom Aleksandrom Mitrovićem poražen od Barnlija kod kuće sa 3:0.

Loše veče domaćih najavio je Džej Rodrigez sa dva gola u 31. i 71. minutu, a konačan rezultat postavio Kevin Long u 81. minutu meča.

Mitrović će želeti da zaboravi meč što pre, pored činjenice da je dobio žuti karton poništen mu je i gol sredinom prvog poluvremena zbog ofsajda.

Lester je preokretom savladao Brentford u Londonu sa 3:1, domaće je u vođstvo doveo Beh Sorensen u šestom minutu.

Drugi deo igre doneo je veliki preokret i to u roku od pet minuta, pogađali su Čengiz Under i Juri Tilemans, da bi konačan rezultat postavio Džejms Medison u 71. minutu meča.

Lester će se u osmini finala FA kupa sastati sa Brajtonom, dok će Barnli odmeriti snage sa boljim iz duela između Bornmauta i Kroulija.