Fantastično - Maksimovićev prvenac i majstorije Vieta za četvrtfinale

utorak 09.01.2018.
23:19

Nemanja Maksimović je odigrao sjajan meč koji je začinio svojim prvim golom u dresu ovog tima.

EPA-EFE/JUAN CARLOS CARDENAS

Iskusno je danas odigrala ekipa Valensije protiv Las Palmasa.

Prepustila je gostima loptu, vrebala i vrebala iz kontre, a na kraju veoma ubedljivih 4:0 za konačnih 5:1 u dvomeču protiv ekipe sa Kanarskih ostrva.

Nemanja Maksimović je počeo meč od samog starta, baš kao i prethodnu utakmicu, i odigrao je sjajno, što je začinjeno golom u drugom poluvremenu, to je njegov prvenac otkako je stigao u Valensiju.

Prvi gol na meču videli smo u 30. minutu, Vieto je vukao loptu, bila je to sjajna kontra, Zaza je pokušao glavom, lopta se odbila baš do Vieta koji je uspeo da postigne prvi gol na meču.

U 48. minutu već je bilo 2:0, Pereira odlično prolazi po desnoj strani, upošljava Vieta koji fenomenalnim udarcem vara protivničkog golmana.

Nemanja Maksimović je povisio u 54. minutu na 3:0 sjajnim udarcem sa ivice kaznenog prostora, neodbranjivo je to bilo. Gol ste mogli da vidite OVDE.

Do kraja, Vieto stiže do svog het-trika i to na neverovatan način. Pokušao je negde sa 40 metara, golman Las Palmasa je napustio gol-liniju, lopta je završila u mreži za konačnih 4:0!

Majstoriju pogledajte OVDE.

Golova do kraja nije bilo, dakle, i Valensija je nakon Atletiko Madrida stigla do četvrtfinala.