22:02

Konačno je počeo da se nameće.

rkcwaalwijk.nl

Od odlaska iz Partizana i potpisa za Mančester siti, mladi krilni fudbaler Filip Stevanović je odlazio sa jedne pozajmice na drugu, ali se nije previše isticao.

Ovog leta je poslat na još jednu pozajmicu, sada u holandski RKC, a nedavno je u razgovoru za holandske medije izrazio nadu da će jednog dana ipak dobiti priliku da zaigra za Mančester siti.

Večeras je pokazao i najbolji način da se nametne aktuelnom prvaku Evrope.

Naime, ovog vikenda se u holandskoj Erediviziji igraju utakmice šestog kola, a RKC je ostvario drugu uzastopnu pobedu, i to protiv Tventea.

Junak ovog trijumfa rezultatom 1:0 bio je upravo Filip Stevanović koji je u 89. minutu meča, prelepim volej-udarcem iskosa sa leve strane ''pocepao'' mrežu gostiju.

Stevanović je priliku da zaigra dobio tek od 72. minuta, sjajno ju je iskoristio, pa verujemo da će uskoro dobiti i ulogu startera i da bi ovo mogla da bude ''njegova sezona''.