Kup Italije - Fiorentina jednom nogom u finalu!

23:03

Pobeda "ljubičastih" na gostovanju.

epa
epa

Ekipa Fiorentine je nadomak plasmana u finale Kupa Italije pošto je danas kao gost u prvoj utakmici savladala Kremoneze sa 0:2, pa će pred svojim navijačima imati zadatak da overi današnji uspeh.

Gosti su stigli do prednosti u 20. minutu meča, tada je Kabral uspeo da pogodi posle fantastičnog centaršuta sa leve strane Biragija.

Posle igranja rukom Aivua u 73. minutu sudija nije imao dilemu, dosudio je penal za goste i crveni karton, a Gonzales je pogodio za, ispostaviće se, konačnih 0:2.

Od srpskih igrača igrao je samo Luka Jović i to od 82. minuta, Terzić je sedeo na klupi, dok je Milenković imao groznicu pred ovaj duel i nije ga bilo ni među rezervama.

Drugo polufinale italijanskog kupa igraju Inter i Juventus, u prvom meču je bilo 1:1.