Fiorentini ne pomaže ni raspucani Vlahović, odbrana prosula sve u Empoliju, Srbi poraženi i u Đenovi!

subota 27.11.2021.
16:58

U terminu od 15 sati odigrane su dve utakmice 14. kola italijanske Serije A.

Fiorentina
Fiorentina

Fudbaleri Empolija savladali su Fiorentinu rezultatom 2:1 i to nakon preokreta.

Posle ne tako zanimljivog prvog poluvremena, sve je krenulo dobro po "ljubičaste" u drugom kada je Dušan Vlahović postigao vodeći gol u 57. minutu.

Ipak, uspela je Fiorentina da prospe prednost i razmaku od samo dva minuta izgubila sve.

Prvo je Filipo Bandineli u 87. minutu iskoristio nesporazum Milenkovića i Teraćana, da bi dva minuta kasnije Andrea Pinamonti u potpunosti okrenuo rezultat u korist Empolija.

Sampdorija je na domaćem terenu bila bolja od Verone rezultatom 3:1 takođe nakon preokreta.

Ekipa za koju su od prvog minuta nastupili reprezentativci Srbije Darko Lazović i Ivan Ilić povela je golom Tamezea u 37. minutu.

Drugo poluvreme donelo je totalni preokret, izjednačio je Kandreva u 51. minutu, da bi Italijan potom u 77. asistirao Berežinskom.

Konačan rezultat psotavio je Muru u 90. minutu meča.