petak 11.08.2023.
22:02

Ubedljiva pobeda na startu.

Twitter/@ALAHLI_FCEN

Fudbaleri Al Ahlija pobedili su na startu prvenstva Saudijske Arabije Al Hazem rezultatom 3:1. Heroj meča je svakako novi fudbaler domaćih, a bivši igrač Liverpula Roberto Firmino.

Brazilac je postigao het-trik na ovom meču, odnosno dva tri gola za svoj tim.

Al Ahli poveo je već u šestom minutu meča, kada je Firmino primio pas nepsredno ispred gola i poslao loptu pravo u mrežu

Nije mnogo trebalo da Al Ahli duplira prednost i to ponovo sličnom akcijom po desnoj strani. Posle samo četiri minuta novajlija u Saudijskoj Arabiji Marez uputio je precizan pas do Firmina,koji je samo prosledio loptu u gol

Gosti ipak nisu gubili nadu, i stigli su do prvog pogotka i ispostaviće se, jedinog u 50. minutu, a strelac je bio Vina.

Klasa je klasa, Firmino je to danas i dokazao, upisao je svoj treći gol, ujedno i treći za svoj novi klub u 72. minutu za konačnih 3:1.