Flamengo otpustio pomoćnog trenera pošto je udario igrača
Horheu Sampaoliju se takođe "drma klupa".
Povezane vesti
Seltik ne odustaje od nove titule, pobeda za prilazak na ''minus pet''
''Najluđa'' utakmica sezone?! Rijeka izbacila Hajduk iz Kupa preokretom u 20. minutu nadoknade vremena!
Česi traže doživotno izbacivanje iz fudbala trenera zbog snimanja igračica
Stjuart upozorava: "Odrastao sam u getu, ali ako se ovako nastavi napuštam Izrael"
Brazilski fudbalski klub Flamengo otpustio je pomoćnog trenera Pabla Fernandesa pošto je udario napadača Pedra u lice.
Više brazilskih medija je u nedelju izvestilo da je 52-godišnji Fernandes otpušten posle sastanka sa čelnicima kluba, ali da bi i prvi trener Horhe Sampaoli takođe mogao da ostane bez posla zbog napada svog pomoćnika.
Fudbaler je protiv trenera podneo prijavu zbog incidenta koji se dogodio dan ranije u svlačionici posle prvenstvene utakmice.
Pedro, koji je bio u reprezentaciji Brazila na poslednjem Svetskom prvenstvu, naveo je na društvenim mrežama da ga je Fernandes udario po ustima posle pobede Flamenga protiv Atletiko Mineira od 2:1.
Napadač je potvrdio da je podneo prijavu protiv Fernandesa i dodao da je imao problema sa Sampaolijevim pomoćnicima.
Ranije u nedelju, Fernandes se izvinio i rekao da je "veoma uznemiren i voljan da reši situaciju" sa Pedrom što je pre moguće.
Fernandesa je, kako je podsetila agencija AP, u avgustu 2021. godine suspendovala francuska Liga 1 pošto je udario navijača tokom tuče na utakmici između Olimpika iz Marseja i Nice.
Oglasio se i Sampaoli, koji je od aprila trener Flamenga, i istakao da je "jedino rešenje" razgovor.
Argentinski selektor je sa Fernandesom radio od 2019. godine.
0 Komentara