Flik saopštio dve lepe vesti pa poručio: "Želimo pojačanje u odbrani"
Nemac jasan...
Povezane vesti
Dmitrović nije mogao baš sve - Barsa kasnim golovima dobila gradski derbi
Viljarealu gostujući teren ne predstavlja problem, nova pobeda za ''kotu 3'' na tabeli!
Da li već imamo gol godine? Projektil Rubena Garsije nije nagrađen pobedom!
Brodolom Valensije u Vigu, Selta na krilima neuništivog Iglesijasa brojala do četiri!
Trener Barselone Hansi Flik ne krije da bi u zimskom prelaznom roku voleo još jedno pojačanje u odbrani.
Andreas Kristensen je doživeo novu povredu zbog koje će pauzirati nekoliko meseci, Ronald Arauho se vratio posle pauze zbog mentalnih problema, a uz odlazak Injiga Martineza prošlog leta, jasno je da Barselona mora da traži rešenje u januarskom prelaznom roku.
"Kada pogledamo našu odbranu, mislim da nam je potrebno još jedno pojačanje. Sačekaćemo i videćemo da li imamo prostora, moramo da uradimo nešto što ima smisla", rekao je Flik na konferenciji pred gradski derbi sa Espanjolom.
On je takođe potvrdio da su Lamin Jamal i Dani Olmo spremni za ovaj meč. Jamal je propustio jučerašnji trening zbog nelagode, ali je danas već bio u timu, dok se Olmo vraća posle mesec dana, od pobede nad Atletiko Madridom kada je doživeo povredu ramena.
"Dani Olmo je odradio ceo trening, Jamal je takođe u redu, nema problema. Možemo da računamo na obojicu", istakao je Flik.
On nije želeo da otkriva kada će Ronald Arauho biti u timu.
"Da li je spreman za povratak? On će biti taj koji će odlučiti kada je spreman za povratak. Osećam koliko su svi saigrači uz njega", istakao je Flik.
Utakmica Espanjol - Barselona na programu je u subotu u 21.00.
0 Komentara