Florentino šokirao izjavom o Valverdeu i Čuameniju, jer "svake godine neko se potuče", problem je u - "krtici"?!
Prvi čovek Real Madrida iznenadio je brojnim odgovorima, ovaj je poseban...
Povezane vesti
(VIDEO) Selta dvaput vodila, Levante bacao bombe sa 30 metara za epski preokret koji je odredio plasman u LŠ!
Veliki promašaj Mančester junajteda: "Moja najbolja sezona, nisu me tek tako platili u Mančesteru!"
"Pomahnitali" Perez sazvao vanrednu konferenciju, napadao novinare i protivnike i pozvao na nove izbore u Realu!
Ima i dima i vatre, Real spreman da žrtvuje kapitena iz tri jaka razloga! Zamena se zna?
Kao što smo preneli, Florentino Perez je priredio svojevrsni šou na vanrednoj konferenciji za medije.
Perez je nakon svog izlaganja odgovarao na pitanja, preciznije, izbegavao da odgovara na njih. Među pitanjima o kojima nije želeo da govori apsolutno ništa bila su "da li možemo da ne slušamo o ovome, nego o tome zbog čega je Real Madrid bio u problemima na terenu".
Perez je više puta odgovorio "NE".
Takođe, više novinara vraćalo ga je na incident i tuči između Oreljana Čuamenija i Federika Valverdea, kada je usledio jedan potpuno neočekivani odgovor.
"Ovo nije prvi put da igrači dođu do tačke pucanja i da se potuku. Tokom mojih 26 godina u klubu, igrači su se tukli u gotovo svakoj sezoni. Ali, tome nismo pridavali nikakav značaj. Tokom godinu dana, otpustio sam tri trenera. U Madridu je pritisak ogroman. Oni se tuku, bore svake sezone, jer tako "guraju" jedan drugog da budu bolji. Ušli su jedni drugima pod kožu. To što se desilo između Valverdea i Čuamenija jeste veoma loše, ali je još gore što je to stiglo do medija. Krtice u Real Madridu su gore od tih internih problema. To što je procurilo do medije je najgora moguća vest. Moramo da pronađemo osobu koja je proturila te informacije o tuči. Ta osoba je veoma ljuta, jer napušta klub i upravo je zbog toga i otkrila tu vest. Valverde i Čuameni su fantastični momci i fantastični igrači, to je sve", rekao je Perez.
0 Komentara