Frajburg do sva tri boda u Bohumu!

nedelja 10.03.2024.
17:30

Iako nisu bili bolji rival danas, Frajburg je uspeo da slavi na gostovanju Bohumu.

David Inderlied/dpa via AP

Ekipa Frajburga stigla je danas do velika tri boda.

Oni su savladali Bohum u gostima rezultatom 1:2.

Igrao se 36. minut kada je gost stigao do prednosti, uradili su to preko Egeštajna koji je dobio loptu od Gregorišča glavom, šut je završio u mreži, prethodno je lopta udarila u stativu i završila iza leđa golmana domaćih.

Već u 53. minutu je bilo 0:2, Doan je centrirao, Gregorišč je bio na pravom mestu i nekako rutinski je poslao loptu u mrežu za 0:2.

Domaći su uspeli da se vrate samo devet minuta kasnije, Štoger je izveo korner, Ordets je bio najviši u skoku i postigao prelep gol za 1:2.

Ipak, to je bilo sve od domaćina, Frajburg je uspeo da očuva svoju mrežu do samog kraja. Golman Bohuma nije uopšte stajao na svom golu, čak nekoliko fudbalera domaćeg tima je bilo iza njega, više je igrao po levoj strani, ali ni to nije vredelo...

Erhan Mašović danas čitav meč na terenu.