subota 04.03.2017.
23:31

Milan je bio bolji od "Letećih Magaraca" u 27. kolu italijanskog šampionata, a dramu je u samom finišu meča propustio da unese Kaćijatore.

EPA/ALBERTO LANCIA

"Rosoneri" su nastavili pobedonosni niz pobedo na "San Siru" protiv Kjeva, meč je sa dva gola obeležio Baka, a više o samom susretu OVDE.

Pri rezultatu 3:1 u korist domaćina u 83. minutu, desni bek gostiju iz Verone Fabricio Kaćijatore je imao neverovatnu priliku da meč uvede u neizvesnu završnicu.

On se naime, nakon kornera gostiju našao samo na samo par metara od gola Donarume, loptu mu je fantastično spustio jedan od saigrača, imao je vremena i da se namesti na šut, ali je samo zatresao prečku.

Definitvno promašaj kola u Seriji A, u nastavku pogledajte kako je to izgledalo.