"Galebovi" i "Pčelice" podelili plen u Brajtonu
Slađi bod ide u London.
Povezane vesti
Kakav šok na "Enfildu" - Rišarlison u 90. utišao opet bledi Liverpul! Tudor se ispalio, pa ukrao prvi bod!
Ako je fudbal poezija, Bruno je najveći romantik - Junajtedova rapsodija protiv Aston Vile
Mojes: "Arsenalovi igrači brane gol svojim životima, zato su pred titulom"
Falkaov "pakao" u Premijer ligi: "Van Gal me ponižavao, Murinjo pričao sa Azarom i Terijem kao rezervistima"
Fudbaleri Brajtona remizirali su na domaćem terenu sa ekipom Brentforda rezultatom 0:0 u meču 18. kola engleske Premijer lige.
Iako su "Galebovi" imali terensku inicijativu tokom većeg dela susreta, što pokazuje i statistika udaraca (23:8), gosti su u prvom poluvremenu stigli i do pogotka, ali o nije priznat zbog ofsajda u kojem se našao Visa.
Novi peh za "Pčelice" usledio je krajem prvog poluvremena kada je van terena morao golman Fleken kojeg je zamenio mladi Valdimarson.
Islanđanin, pak, nije imao mnogo posla uzevši u obzir da fudbaleri Brajtona nisu predstavljali pretnju po njega, pa do kraja meča nismo videli promenu rezultata.
Brajton je nakon večerašnjeg remija ostao 10. tim u Premijer ligi sa 26 bodova, dok je Brentford preskočio Totenhem i zauzeo 11. poziciju sa 24 boda.
0 Komentara