Gejl rešeta, Njukasl lider, ali Mitar je opet ''ukrao šou''!

utorak 18.10.2016.
23:06

Odigrane su i sve utakmice 13. kola engleskog Čempionšipa, a od naših predstavnika više razloga za zadovoljstvo ima Aleksandar Mitrović.

Ekipa Njukasla ostvarila je i devetu pobedu u 13 odigranih kola i učvrstila se na liderskoj poziciji na tabeli.

Ekipa Rafe Beniteza je kao gost savladala domaći Barnsli sa 2:0, a oba gola za ''Svrak'' postigao je fenomenalni Dvajt Gejl, koji sada na svom kontu ima čak 11 postignutih golova od početka sezone i prvi je strelac lige!

Nažalost, naš reprezentativac Aleksandar Mitrović ni ovoga puta nije dobio priliku da zaigra, pa sada već možemo da budemo zabrinuti za njegovu formu do utakmice sa Velšanima u novembru.

Ipak, očigledno, sjajno raspoloženje ga nije napustilo, pa je ponovo na urnebesan način proslavio pogotke svog konkurenta za mesto u timu. I ovoga puta je uhvatio Gejla za vrat, a kako je sve izgledalo, možete da vidite u prilogu.

Za to vreme, Notingem Forest je sa Stojkovićem na golu poražen u Blekburnu sa 2:1 i sada je pao na 16. mesto na tabeli.

I Jokanovićev Fulam je bio blizu poraza, Norič je na ''Krejven Kotidžu'' vodio sa 2:0, ali su domaći preko Johansena i Martina u drugom poluvremenu uspeli da izbegnu poraz i osvoje bod.