nedelja 22.08.2021.
19:28

Bajern ponovo imao problema.

EPA-EFE/PHILIPP GUELLAND

Fudbaleri Bajern Minhena pobedili su Keln sa 3:2 (0:0) na svom stadionu u 2. kolu Bundeslige.

Nije bio slavan debi Julijana Nagelsmana na klupi minhenskog velikana na otvaranju sezone u Bundesligi, a podjednako tako moglo je biti i u susretu sa Kelnom.

Delovalo je da će "bavarci" posle pogodaka Roberta Levandovskog i Serža Gnabrija u opsegu od samo devet minuta doći do lake pobede, ali sa tim se nisu složili njihovi rivali iz Kelna.

Naime, u naredna dva napada, tj. u tri sledeća minuta - Keln je došao do izjednačenja! Prvobitno je umanjio Entoni Modeste, a potom je Mark Ut bio na ivici ofsajda i ispostaviće se, regularnim putem prevario Nojera za 2:2.

Da u novu sezonu Bundeslige uđu sa dva remija, sprečio jeSerž Gnabri svojim drugim pogotkom na utakmici i to sjajnim. Možda je mogao i bolje Timo Horn, ali činjenica je da je udarac bio strahovit.