19:27

Impresivan učinak Njukasla na startu sezone.

Nick Potts/PA via AP

Veliki preokret Njukasla u Vulverhemptonu.

Na "Molinou" danas 1:2 (1:0), "svrake" su se gostile u poslednjih 15 minuta regularnog dela utakmice i fantastičnim golovima stigle su do tri boda.

Vulvsi su na impresivan način došli do prednosti. Žoao Gomeš je oduzeo loptu Longstafu, potom je poveo kontru koja je išla preko Larsena koji je delovao po desnoj strani, na kraju je poslao loptu u kazneni prostor gde je Gomeš samo propustio loptu Lemini koji rutinski pogađa za 1:0. Sjajna akcija.

U drugom poluvremenu "svrake" su konačno zaigrale bolje, i stigli su do zasluženog izjednačenja.

Igrao se 75. minut, Fabijan Šer se namestio sa 25 metara, opalio po lopti i pogodio za 1:1! Fantastičan gol.

Samo pet minuta kasnije, novi gol u mreži indisponiranih "vukova". Još jedan prelep gol, Harvi Barns je sve sam uradio, namestio se, šutirao i pogodio mrežu za konačnih 1:2!

Njukasl posle četiri odigrana meča ima 10 bodova, odlično je počeo sezonu, za razliku od Vulvsa koji su trenutno na samo jednom osvojenom bodu.