subota 10.04.2021.
23:08

Šest golova...

EPA-EFE/Guillaume Horcajuelo

Bez pobednika u duelu 32. kola Lige 1 koji su odigrali Monpelje i Marsej, ali viđeno je čak šest golova. Na kraju - 3:3 (1:2).

Dosta preokreta danas, Monpelje je poveo u 1. minutu, gledali su i VAR, odlučeno je da se gol pripiše Deloru.

Sve do pred kraj prvog dela igre nije bilo golova, a onda dva u mreži Monpeljea, prvo je Arkadiuš Milik uspeo da izjednači rezultat u 43. minutu utakmice, da bi tri minuta kasnije, u prvom minutu nadoknade, Gaj doveo goste u prednost.

U nastavku odmah izjednačenje, Labord u 47. minutu postiže gol, a onda u nastavku Ćaleta-Car dobija crveni karton, Marsej je ostao sa igračem manje do kraja meča.

Nije im smetalo, postigli su gol u 71. minutu preko Perina,Paje je centrirao na drugu stativu nakon slobodnog udarca, Perin je glavom smestio loptu iza leđa golmana domaćih.

Uspeli su fudbaleri Monpeljea da stignu do boda u samom finišu meča, treći minut nadoknade, kontra domaćih i gol glavom.

Mihailo Ristić je igrao od 86. minuta utakmice.