nedelja 23.01.2022.
19:25

Bez mnogo šansi domaći.

EPA-EFE/CLEMENS BILAN

Fudbaleri Bajerna ubedljivo su savladali Hertu u Berlinu razultatom 4:1 u okviru 20. kola Bundeslige.

Posle poništenog gola zbog ofsajda u trećem minutu, Toliso je to nadoknadio već u 25. kada je iskoristio centaršut Komana.

Na isteku prvog poluvremena Miler je duplirao prednost gostiju posle centaršuta Kimiha.

Herta je bila totalno uništena krzo ceo meč. Bajern je imao inicijativu od početka do kraja utakmice. Sane je iskoristio grešku domaćih i poslao loptu u mrežu za već ubedljivih 3:0.

Posle samo četiri minuta Gnabri je primio loptu u kaznenom prostoru i poslao je nisko u gol.

Počasni gol za domaće postigao je Ekelenkamp u 81. minutu kada je pokupio odbitak i poslao loptu u mrežu.

Ovde nije bio kraj sa golovima, Sane se ponovo upisao posle solo prodora, ali je poništen zbog ofsajda.

Minhenski tim je prvi sa 46 bodova, dok je berlinski 13. sa 22 osvojena boda .