Goleada u Bragi komplikuje život Zvezdi, Vardi promašio pobedu, "farmaceuti" razbili Betis!

22:58

U terminu od 21 sat večeras je odigrano osam utakmica u Ligi Evrope.

EPA-EFE/HUGO DELGADO

Fudbaleri Brage savladali su na domaćem terenu Ludogorets rezultatom 4:2.

Portugalci su poveli u 25. minutu golom Al Musratija, da bi osam minuta kasnije Sotiru poravnao rezultat.

Od tog trenutka na terenu pitali su se samo fudbaleri Brage, u 37. pogodio je Medeiros, a već u 40. Galeno.

U 73. pogodio je Gonzales, a konačan rezultat postavio je Plastun šest minuta kasnije.

Braga je ovom pobedom izbila na prvo mesto grupe F, dok je Zvezda posle poraza od Midtjilanda druga.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Lester i Spartak remizirali su u Engleskoj 1:1, strelci su bili Mozes u 51. i Amartej u 58. minutu, dok je Vardijev udarac sa penala odbranio Selikov u nastavku meča.

Marsej je remizirao sa Laciom 2:2, domaćin je sa penala poveo u 33. preko Milika, ali su Italijani golovima Andersona u finišu prvog poluvremena i Imobilea na početku drugog okrenuli rezultat u svoju korist.

Konačan rezultat postavio je Paje u 83. minutu.

Reprezentativac Srbije Sergej Milinković Savić ušao je u igru u 52. minutu.

Bajer je u Leverkuzenu bio ubedljiv protiv Betisa 4:0 zahvaljujući dvostrukom strelcu Dijabiju, kao i Vircu i Amiriju.

Fenerbahče je pobedio Antverpen u gostima sa 3:0, Dinamo u Zagrebu Rapid sa 1:1, dok je Seltik savladao Ferencvaroš rezultatom 3:2.