nedelja 01.01.2023.
17:15

Uzbudljivo u današnjim mečevima Lige 1.

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

U duelu Anžea i Lorijena ekipa gostiju je uspela da preokrene rezultat i da slavi sa 1:2.

Domaćin je stigao do prednosti u 10. minutu kada je precizan bio Sima, ali je isti igrač postigao autogol u 79. minutu kada je gost izjednačio.

Pobedu Lorijenu donosi Le Fe golom u samom finišu meča.

Ekipa Nanta je uspela da stigne do pobede nad Okserom, bilo je 1:0 i to golom u 74. minutu. Markus Koko je bio strelac.

Slavio je i Tuluz, oni su na svom terenu uspeli da savladaju Ažaksio, bilo je 2:0. Gostima nije bilo dozvoljeno da priđu golu, na kraju lagana pobeda, prvi gol je viđen odmah na startu drugog poluvremena kada je Ratao pogodio za 1:0, a onda je Dežagere pogodio za konačnih 2:0 u 62. minutu.

Za kraj, Monako bolji od Bresta, gost nije došao da se brani, ali nisu uspeli ni da postignu gol. Na kraju, pobeda domaćina, bilo je 1:0, a jedini gol viđen je u 54. minutu, postigao ga je Golovin. Fantastično se namestio, šutirao i - pogodio, najlepši trenutak današnjeg dana u francuskom fudbalu.