Autor: Beta Beta
četvrtak 21.04.2016.
23:39
Izvor: Beta

Fudbaleri Granade pobedili su danas Levante na svom terenu sa 5:1, u 34. kolu španske Primere.

Strelci su bili Isak Suses u 25, Jusuf El Arabi u 35. i 84. iz penala i 93, kao i Ruben Roćina u 44. minutu. Gol za poraženi tim dao je Ruben Garsija u 82.

Granada je 17. na tabeli sa 33 boda, jednim više od Sporting Hihona, koji je u zoni ispadanja.

Hetafe je kao gost posle preokreta pobedio Real Sosijedad sa 2:1.

Domaćin je poveo preko Karlosa Vele u 19. minutu, u 45. je izjednačio Pablo Sarabija, a pobedu Hetafeu doneo je Alvaro Vaskes iz penala u 56.

Hetafe je i dalje poslednji na tabeli 31 bodom, dva manje od Granade, koja je izašla iz zone ispadanja.