Granadi ne pomaže ni Luis Suarez, Hetafe po Maksinim notama srušio gosta!

četvrtak 20.01.2022.
20:52

Odlična partija reprezentativca Srbije.

EPA-EFE/RODRIGO JIMENEZ

Fudbaleri Hetafea savladali su Granadu kod kuće rezultatom 4:2 u okviru 21. kola španske Primere.

Kreator trijumfa domaće ekipe bio je reprezentativac Srbije koji je posle asistencije upisao i pogodak koji je, ispostaviće se na kraju, i prelomiti meč.

Madriđani su poveli u 10. minutu preko Sandra Ramireza, da bi tri minuta kasnije Luis Suarez izjednačio rezultat.

U drugom poluvremenu usledio je šou Maksimovića, Srbin je prvo u 48. asistirao Unalu, a onda i sam pogodio u 63. minutu susreta.

Granada je bila blizu povratka u meč pošto je smanjila zaostatak u 78. minutu preko Suareza, ali je Borha Majoral u 87. postavio konačan rezultat.

Hetafe igra sve bolje pod vođstvom Kikea Sančesa Floresa i nalazi se na 16. mestu Primere sa 21 bodom, dok je Granada 14. sa 24 boda.