ponedeljak 16.08.2021.
21:54

Gosti preživeli.

EPA-EFE/Miguel Angel Molina

Fudbaleri Viljareala nisu uspeli da ostvare pobedu u 1. kolu španske La Lige pošto su na svom terenu odigrali samo 0:0 protiv Granade u moji koji je obilovao šansama.

Viljareal je veći deo meča imao više igre i nekoliko izglednih prilika za gol, ali je odbrana gostujućeg tima odolevala.

Malo je falilo da na desetak minuta do kraja meča Molina obezvedi sva tri boda Granadi, ali je njegov udarac iz prve odbio protivnički golman.

Stvari su sve teže išle za Viljareal kada je Huan Fojt sključen nakon drugog žutog kartona.

Najbolju priliku u finišu meča propustio je najbolji igrač domaćih Đerar Moreno na asistenciju Rubena Penje. Moreno je prevario golmana Granade, ali je defanzivac Granade sa gol-linije izbacio loptu u polje.

Estupnjan je u drugom minutu nadoknade upropastio šansu za odličnu priliku za "Žutu podmornicu", pa je sve jasnije bilo da će se Granada vratiti za Andaluziju sa osvojenim bodom.