utorak 30.11.2021.
22:00

Važna pobeda nekadašnjeg trenera Crvene zvezde.

arsenaltula.ru

U poslednjoj utakmici 16. kola ruske Premijer lige, ekipa Arsenala iz Tule je na svom terenu večeras savladala moskovsku Lokomotivu rezultatom 3:1.

Kluševič je u 17. minutu doveo Arsenal u vođstvo, a prednost je pet minuta pre kraja poluvremena duplirao Markov. Kod oba gola Kangva je bio u ulozi asistenta.

Božovićev tim je i u drugom poluvremenu nastavio sa odličnom igrom i veću 58.minutu poveo je sa 3:0, kada je Markov postigao svoj drugi gol.

Lokomotiva je tek u nadoknadi vremena uspela da postigne počasni gol, a postigao ga je Pablo.

Arsenalu je ovo četvrta pobeda u sezoni i sada ima 16 bodova na 12. mestu, a Lokomotiva je ostala na četvrtoj poziciji sa 25 bodova, koliko ima i Krasnodar na petom mestu.