nedelja 12.02.2023.
21:13

Na kraju, umalo drama, ali bilo je kasno...

EPA-EFE/ANTONIO PEDRO SANTOS

Fudbaleri Porta slavili su u velikom derbiju protiv Sportinga u Lisabonu rezultatom 2:1 u okviru 20. kola portugalske Primeire.

Sjajan meč videli smo na stadionu Žoze Alvalade gde osim po jedan sporadičan pokušaj Edvardsa i Markana u prvom poluvremenu nismo videli mnogo toga.

Nastavak je doneo pravi spektakl.

Igrao se 60. minut susreta kada je Mateus Uribe posle dodavanja reprezentativca Srbije Marka Grujića i uz malo sreće stigao do Adana kojeg je preciznim udarcem i matirao.

Krenuo je Sporting na sve ili ništa rizikujući kako ne bi izgubio, postigao je domaćin čak i gol koji je bio poništen, ali sve je palo u vodu u nadoknadi vremena.

U 94. minutu Pepe je na dodavanje Martineza odlično reagovao i "bocnuo" loptu preko golmana "lavova" čime je otklonio dilemu oko pitanja pobednika.

Dva minuta kasnije, Jusef Čermiti je posle centaršuta Artura Gomeša glavom savladao Koštu na drugoj strani, međutim Porto je sačuvao svoju prednost do kraja susreta i ostvario pobedu.

Nakon večerašnje pobede, "zmajevi" su osvojili 48 bodova i nalaze se na drugoj poziciji iza Benfike koja ima pet bodova više, dok je Sporting četvrti sa 38 bodova.

Пласман обезедио Sofascore

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci Sportske.net dobijaju 500 dinara više.