Grujić prolazi kroz težak period i u Kardifu!

petak 09.02.2018.
22:41

Milvol je večeras bio bolji tim od Kardifa, ali je meč završen nerešenim rezultatom. Grujić se nije baš pokazao.

fss.rs
fss.rs

Milvol i Kardif su igrali danas meč Čempionšipa, a pobednika nije bilo, meč je završen rezultatom 1:1.

Gosti su golom Hoilea došli do prednosti nakon velike greške odbrane Milvola, ali su domaći uspeli do kraja prvog poluvremena da izjednače rezultat na 1:1 preko Gregorija, bila je to sjajna akcija i asistencija Valasa u 40. minutu.

Marko Grujić je igrao danas do 77. minuta, zamenjen je prvi u ekipi Kardifa, Halford ga je zamenio.

Izgleda da se Srbin još uvek nije dobro uklopio u tim, dobio je par negativnih komentara nakon meča na društvenim mrežama, ali je bilo i onih koji su ga hvalili.

"I dalje čekam dobru partiju Grujića."

"Ovaj Grujić je užasan."Grujić ni danas nije dovoljno dobar."

"Grujić je bio najbolji igrač Kardifa večeras."

"Rado bih platio Liverpulu da ga vodi nazad, Grujić izgleda izgubljeno na sredini terena, drago mi je da je izašao."

"Video sam Grujića tri puta do sada za Kardif, bio je loš tri puta, a večeras je verovatno bio bolji nego na prethodnim utakmicama. Da, on uči da igra zadnjeg veznog, ali to nije njegova pozicija i dosta osnovnih stvari je danas loše uradio. Nadam se da će biti bolji, a ja više neću trošiti vreme gledajući Kardif"