22:47

Dva gola srpskog reprezentativca u ubedljivoj pobedi Sevilje.

EPA-EFE/JULIO MUNOZ

Posle rane eliminacije naše reprezentacije na Mundijalu u Kataru, srpski ''orlovi'' su se priključili svojim klubovima, a Nemanja Gudej je već počeo i da ''cepa'' protivničke mreže na pripremama za drugi deo sezone.

On je večeras bio dvostruki strelac u ubedljivoj pobede Sevilje nad holandskim Folendamom rezultatom 7:0.

Upravo je Gudelj započeo ovu kanonadu, vodećim pogotkom već u šestom minutu meča, a petnaest minuta kasnije prednost je udvostručio Rafa Mir. Na 3:0 povisio je Alvarez, a samo tri minuta kasnije Gudelj je preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora postigao svoj drugi gol. Ni to nije bilo sve u prvom poluvremenu, u 42. minutu se i Mir drugi put upisao u strelce za 5:0.

U nastavku nije bilo golova sve do samog finiša meča, kada je Kintana Naćo postigao dva gola za konačnih 7:0.

Gudelj je na terenu proveo 84 minuta, zamenio ga je Salas, a naš golman Marko Dmitrović nije bio u sastavu.